Join our Talent Network

Business Developer Molecular

This job posting is no longer active.

Location: Warsaw, Poland
Position Type: Fixed-Term
Job Function: Sales & Key Account Management

bioMérieux Polska Sp. z.o.o

Business Developer Molecular Biology
umowa na czas określony (zastępstwo) na okres około 1,5 roku

(Pn-Zach Polska, m.in. Łódź/Bydgoszcz/Poznań/Szczecin)

CEL STANOWISKA

Promocja produktów – BioFire – związanych z diagnostyką molekularną w środowisku medycznym (lekarze i diagności laboratoryjni). Dodatkowo wsparcie aplikacyjne obecnych klientów.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Promocja produktów BioFire wśród lekarzy i diagnostów laboratoryjnych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży w Regionie
  • Realizacja budżetu, strategii i polityki firmy na swoim terenie
  • Zbieranie informacji z rynku, o klientach, sposobie działania konkurencji
  • Organizacja spotkań promocyjnych
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami oraz z KOL
  • Doradztwo merytoryczne dla Klientów

PROFIL KANDYDATA

Wykształcenie i doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe medyczne, biologiczne (analityk medyczny, biolog, biotechnolog, farmaceuta lub powiązane)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

Umiejętności

  • Obsługa komputera; programy Word, Excel, Power point
  • Sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Znajomość języków obcych: język angielski w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy
  • Pakiet benefitów (usługi medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, sprzedaż akcji pracowniczych)
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • Bardzo dobra atmosfera współpracy z lokalną spółką jak i strukturami międzynarodowymi
  • Możliwości rozwoju, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca pełna wyzwań w firmie o wysokich standardach etycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
(życiorys i oświadczeniem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych)

bioMérieux welcomes applications from all individuals, regardless of race, national origin, gender, age, physical characteristics, social origin, disability, union membership, religion, family status, pregnancy, sexual orientation, gender identity, gender expression or any unlawful criterion under applicable law. We are committed to treating all applicants fairly and avoiding discrimination.

Share: share to e-mail